WITAMY SERDECZNIE!

Poznaj H.B. Kanada

Meble to nasza pasja. HB Kanada Zakład Modernizacji Wnętrz to rodzinna firma, która od niemal 25 lat specjalizuje się w produkcji i montażu unikatowych rozwiązań w dziedzinie wykończenia wnętrz. Przez lata pracy wyposażyliśmy setki mieszkań i domów w meble wykonywane na wymiar, zabudowy wnęk, meble łazienkowe oraz meble kuchenne.

Projektowanie, produkcja i montaż – wszystko w jednym miejscu

Nasz zespół to najwyższej klasy specjaliści, którzy posiadają doświadczenie zarówno w projektowaniu, jak i produkcji mebli. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który jest w stanie sprostać wszystkim Państwa wymaganiom, również tym nietypowym. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn stolarskich, tworzymy meble w konkurencyjnych cenach, dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Meble kuchenne i łazienkowe – Zielona Góra

Wykonujemy i montujemy meble kuchenne na wymiar, meble łazienkowe oraz szafy wnękowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie realizować również zamówienia nietypowe. Oferujemy nasze autorskie rozwiązania dla Państwa wygody. Meble są indywidualnie projektowane dla każdego Klienta. Stawiamy na najlepsze jakościowo materiały od producentów polskich, niemieckich, szwajcarskich, kanadyjskich i francuskich. Zabudowy wnękowe projektujemy biorąc pod uwagę konkretne wymagania i wymiary, dobieramy solidne materiały oraz wykonujemy montaż w domu Klienta. 

Oferujemy bezpłatny transport zamówionych mebli w promieniu 20 kilometrów od siedziby firmy.

Gwarantujemy pełną satysfakcję z wykonanych przez nas prac. Dbamy o wszystkie detale, począwszy od etapu projektowania, aż po wykończenie mebli i ich montaż w domu Klienta. 


garderoba garderoba

w naszej ofercie znajdziesz

trójkątny kształt

projektowanie

Zaprojektujemy dla Ciebie szafę, kuchnię, łazienkę, a nawet biuro! Wszystko zgodnie z Twoimi wymogami.

produkcja

Zgodnie z panującymi u nas regułami, to co było w projekcie zostaje w realizacji. Wszystko idealnie spasowane pod podane wymiary.

transport

Kupując u Nas nie musicie się Państwo martwić o transport zakupionych mebli.Dysponujemy własnymi samochodami i przywieziemy pod wskazany adres!

montaż

Gwarantujemy Ci pełną wygodę. Nie musisz nic robić! Nasza ekipa sama wszystko zamontuje!

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI!

NASI PARTNERZY